BELGELER

Sizi Arayalım

Lütfen formu doldurunuz.İlgili departmanımız size geri dönüş yapacaktır. Teşekkür ederiz.Müşteri geri dönüşleri 08:30 - 18:00 saatleri arasında yapılmaktadır.

BAYİ SİSTEMİ

Haberler PAYLAŞ

Şimdi Yenilenme Zamanı!

1 Ocak 2016 Cuma

33 yıllık sektör deneyimimiz ve sahip olduğumuz bilgi birikimimiz ile çalışmalarımızda mükemmelliğin ve yüksek performansın değerini arttırarak, sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.
Yüksek kaliteli ve yenilikçi vizyonumuzla modern çağın gereksinimlerini inovatif çözümlerle sunmakta olan şirketimiz; yenilenen logosu ve kurumsal kimliğiyle sürdürülebilir başarı ve mükemmellik yolunda yükselmeye devam etmektedir.Japon ve Kore araçları üzerine Toyota, Isuzu, Honda, Mazda, Nissan, Suzuki, Mitsubishi, Daihatsu, Hyundai, Kia, Chevrolet  gibi markaların yedek parçalarının ithalatını yapan şirketimiz ;
Edirneden Hakkari’ye İzmir’den Van’a kadar profesyonel satış ekibimizle birlikte ,en son teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimize daha iyi hizmet vermektedir.

Ve şimdi de ; iş ortaklarımıza , müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için ek hizmet binamızı devreye aldık. Şu an toplamda 12000 m²’lik bir alanda sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Tüm Haberler