BELGELER

Sizi Arayalım

Lütfen formu doldurunuz.İlgili departmanımız size geri dönüş yapacaktır. Teşekkür ederiz.Müşteri geri dönüşleri 08:30 - 18:00 saatleri arasında yapılmaktadır.

BAYİ SİSTEMİ

Haberler PAYLAŞ

Altay Otomotiv Tedarikçi Günleri ve Yıl Sonu Toplantısı / Pine Bay Holiday Resort Ocak 2020

4 Ocak 2020 Cumartesi

Altay Otomotiv olarak, marka yolculuğumuzda bir yılı daha başarı ile geride bıraktık.

02 - 05 Ocak 2020 tarihleri arasında Kuşadası Pine Bay Holiday Resort’ta gerçekleştirdiğimiz geleneksel yıl sonu satış değerlendirme ve pazarlama toplantısı, geçtiğimiz yılın değerlendirilmesi ve yeni yıla dair iyi dileklerimizi paylaşmanın yanında, eğitici ve eğlenceli etkinliklere de ev sahipliği yaptı.

AYD, GENMOT, KALE, SVAC ve YENMAK markaları firma yetkililerinin şirket ve ürün tanıtım sunumlarını yaptıkları etkinliğimizde, katılımcılarımıza iletişim temalı bir eğitim de verildi.

Canlı müzik eşliğinde gerçekleşen ve keyifli anların yaşandığı gala yemeğimizde, şirketimizde 5. ve 10. yıllarını dolduran ekip arkadaşlarımıza plaketlerinin takdim edilmesinin yanı sıra; etkinliğe katılım gösteren firmalarımız tarafından, satış başarısı gösteren bölge satış temsilcilerimize hediyeleri takdim edildi.

Bizlerle birlikte olup yeni yıla keyifli bir başlangıç yapmamızda emeği geçen herkese teşekkür eder, başarı dolu bir yıl dileriz.

Etkinliğimizden kareleri de sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Tüm Haberler
BİZE ULAŞIN
Tuna Mh 5500/1 Sk. No17/A Çamdibi/İZMİR