BELGELER

Sizi Arayalım

Lütfen formu doldurunuz.İlgili departmanımız size geri dönüş yapacaktır. Teşekkür ederiz.Müşteri geri dönüşleri 08:30 - 18:00 saatleri arasında yapılmaktadır.

BAYİ SİSTEMİ

Haberler PAYLAŞ

”ALTAY OTOMOTİV A.Ş.” AUTOMECHANICA ISTANBUL ‘DA ZİYARETÇİLERİYLE BULUŞTU

20 Nisan 2017 Perşembe

Bu yıl da yüksek katılımla gerçekleştirilen Automechanica İstanbul Otomotiv Yedek Parça Fuarı’na her yıl olduğu gibi , Altay Otomotiv A.Ş. de katıldı. 6-9 Nisan tarihleri arasında gerçekleşen fuarda yerli ve yabancı ziyaretçilerin ilgiyle ürünlerini incelediği Altay Otomotiv A.Ş. , bu sene de ziyaretçilerini memnuniyetle ağırladı.

Altay Otomotiv A.Ş. Pazarlama Müdürü Bülent Demirbilek ,“ Automechanika Istanbul ,Frankfurt ve Shanghai’dan sonra otomotiv endüstrisinin en büyük 3. fuarı olarak konumlanıyor.Dört gün boyunca yaklaşık 43 000 ziyaretçi ve 1300 katılımcının iştirak ettiği bu fuarda Altay Otomotiv A.Ş. dünya markalarıyla beraber yerini almıştır. Ürünlerimizi ülkemizdeki her noktaya ulaştırdığımız müşterilerimiz de burada bizimle birlikteydiler. Müşterilerimiz ve ziyaretçilerimiz ile birarada olmak ve yeni işbirliklerini geliştirmek üzere bu fuar yegâne bir ortam. Fuara uluslararası arenadan gelen ve farklı araç gruplarıyla ilgilenen bir hayli pazar temsilcisinin de olduğunu farkediyoruz. Bunun yanısıra yurtdışındaki pazarlardan gelen misafir ziyaretçilerimize kendimizi daha iyi tanıtacağımız bir platformda yeni kanallar açarak fırsatlar yakalıyoruz.Bu anlamda bizler için katılımı ve katma değeri yüksek olan bir fuar geçirdik”dedi.

Tüm Haberler
BİZE ULAŞIN
Tuna Mh 5500/1 Sk. No17/A Çamdibi/İZMİR